whatsapp
Hakkımızda

Estur Elektronik - Printer Hastanesi

1991 yılında kurulan Printer Hastanesi; Büro makinaları sektöründe; servis, yedek parça ve sarf malzeme taleplerinizi kurumsal anlamda garantili bir iş deneyimi ile artık internet üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Estur Elektronik - Printer Hastanesi; Samsung, Canon, Hp, Xerox, Oki,Lexmark, Panasonic - markalarına yedek parça Epson  markalarına ait, cihazlarına yerinde servis ve malzeme desteği sağlamaktadır.

Son kullanıcıya fiyat ve performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini başta ilke kabul eden şirketimiz, internet ve fotokopi teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı güncel bir içerikle, onarımlarına  devam etmektedir. Estur Elektronik ; kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.

TEKNİK SERVİSİMİZ

. Teknik Servisimiz Tecrübeli Kadromuzla 09:00 – 18:00 saatleri arası cihazlarınıza müdahale etmektedir.
. Dışarıda hizmet veren ekibimiz, yerinde yapılamayan veya kapsamlı bakım için aldıkları cihazları teknik servisimize getirir.
. İçeride çalışan teknisyenlerimiz cihazın arıza tespitini yapar, geçici olarak cihazı faal duruma getirdiklerinde kapsamlı olarak bakım yapılır. Bakım neticesinde değişmesi gerekli olan ve yıpranmış parçalar tespit edilerek müşteri onayı alındığı takdirde değiştirilir ve ilk defa kutusundan açılmış gibi temiz ve sağlıklı bir şekilde teslim edilir. 

Top