whatsapp
Neden Onarım Yaptırmalıyız?

Neden Onarım?

Ürünler ve sarf malzemeleri için Yeniden Geri kazanımını  artırın , yazıcılar gibi elektromekanik cihazlar genellikle ekipman ömrünün bitiminden önce atılır ve değiştirilir. Bu da sarf malzemesi ve ürün israfı demektir. Estur Elektronik, her ürünün kullanım ömrünü en üst düzeye çıkararak bu yatırımları optimize etmeye yardımcı olur.

Arıza sürelerini azaltın - zamanında teslimatın % 2si ve % 98'inden daha az arıza oranları ile Estur Elektronik  tarafından yenilenen ekipman zamanında kullanılabilir ve yeni gibi çalışır.


Garanti yönetimini kolaylaştırın - Estur Elektronik, garanti yetkisinin doğrulanması ve ele alınmasının önemini anlar. Kapsamlı bir varlık yönetim sistemine bağlı süreç odaklı bir yaklaşım, garantilerin mümkün olduğunca hızlı ve uygun bir şekilde yönetilmesini sağlar.


Atıkları azaltın ,çevreye duyarlı olun - Estur Elektronik , ürünler kullanım ömrünün sonuna geldiğinde de yardımcı olur. Bileşenler ve cihazlar doğadan ve yeşil alanlarından uzak tutulur,  yerel yönetim standartlarına bağlı geri dönüştürülür.

Top